6 ноября 2015 г.

Аґрафці – 4 роки! Святкують усі!

Мои поздравления! Пусть с каждым готов все больше и больше процветает ваш магазин, и радует нас новинками. 
Цьогоріч ми вирішили розіграти “Річний абонемент-сертифікат від Аґрафки“* на щомісячну покупку у нашому магазині протягом 2016року. Таким чином переможець протягом цілого року зможе самостіно обирати вподобані товари на щомісячну суму 250грн або 3000грн за рік.
А так як нам цього року аж 4 роки, то подарунків буде теж чотири! Попри основний приз – Річний абонемент від Аґрафки на покупки, додатково ми розіграємо ще три сертифікати* по 250грн на разову покупку у нашому магазині:
розіграш сертифікатів від аграфка

Умови розіграшу:

Для того, щоб виграти один з запропонованих подарунків, необхідно:
  1. до 30 грудня 2015р. поділитися цією інформацією окремим постом у себе в блозі, персональному сайті, жж, фейсбуці, вконтакте, гугл плюс чи ютубі (решту соц. мереж не бере участь у розіграші) з темою: “Хочу виграти Річний абонемент на покупки від Аґрафки” та додати зображення акції до свого повідомлення; для youtube – в описі під відео дати посилання на ютуб канал Аґрафки і на це повідомлення з акцією;
  2. залишити пряме посилання на свій пост у лінках внизу цього повідомлення і вам одразу буде присвоєно особистий номер, згідно якого буде проводитись розіграш;
  3. прийти 31 грудня 2015 року і знайти себе в списку чотирьох щасливчиків, хто отримає призи-сертифікати від Аґрафки.
  • якщо ви поділилися інформацією в перелічених соц. мережах, то обов’язково затегайте сторінку Аґрафки до свого повідомлення (Аґрафка в Фейсбук, ГуглПлюс, Вконтакте), а також ОБОВ’ЯЗКОВО переконайтеся, що ваш профіль в соц. мережі відкритий, адже закриті профілі не братимуть участь у розіграші. Як перевірити чи ваш профіль відкритий для перегляду? Достатньо вийти зі свого акаунту соціальної мережі і перейти за лінком, що ви залишили тут у списку Аґрафки: якщо лінк відкрився і ви бачите інформацію, отже, усі решту теж побачать, а значить ваш профіль відкритий для читання. Якщо ж ви не бачите свого повідомлення, тоді треба зайти у свій акаунт і змінити налаштування свого профілю.
  • від однієї особи можна розмістити по одному повідомленню з кожної мережі/блогу тощо.
  • доставка за межі України за рахунок отримувача.

Комментариев нет:

Отправить комментарий